ZAPROSZENIE: seminarium „Co geodeta i kartograf może robić w obszarach polarnych?”, Politechnika Warszawska

Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej uprzejmie zaprasza wszystkich sympatyków tematyki polarnej na seminarium pt. „Co geodeta i kartograf może robić w obszarach polarnych?”, które odbędzie się w dniu 7 kwietnia 2016 r. w godz. 14.00-16.00 w sali 315 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (Plac Politechniki 1). 

DO POBRANIA: zaproszenie, program, plakat

Jednym z celów seminarium będzie przedstawienie rezultatów wyprawy pomiarowo-badawczej na Polską Stację Antarktyczną im. Henryka Arctowskiego, zorganizowanej w marcu 2015 r. Zaprezentowane zostaną również rezultaty prac statutowych realizowanych na Wydziale Geodezji i Kartografii dotyczących projektowania systemu informacji przestrzennej dla Wyspy Króla Jerzego.

Zamiarem organizatorów jest również przedstawienie możliwości wykorzystania nowoczesnych metod i technologii geodezyjno-kartograficznych w badaniach polarnych. W związku z tym szczególnie gorąco zaproszeni są przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych prowadzących badania polarne, którzy chętni są podjąć współpracę interdyscyplinarną z Wydziałem Geodezji i Kartografii PW.

Wszelkie pytania dotyczące seminarium można kierować na adres e-mail: m.pasik@gik.pw.edu.pl

Comments are closed.